19.03.2024 10:00 - 12:00

Zakład Ekonomiki Turystyki i Informatyki oraz Studenckie Koło Menedżer Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu serdecznie zapraszają na wykłady otwarte podczas których przedstawione zostaną aktualne problemy dotyczące „Teraźniejszości i przyszłości turystyki zrównoważonej”.

Pierwszy wykład wygłosi dr hab. Agnieszka Niezgoda, prof. UEP z Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Tematem wykładu będzie „Idea turystyki zrównoważonej – praktyczne przykłady wdrażania teorii”.

Drugi wykład pt. „Turystyka kulinarna w świetle koncepcji zrównoważonego rozwoju” wygłosi dr Anna Jęczmyk z Katedry Prawa i Organizacji Przedsiębiorstw w Agrobiznesie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Wykłady odbędą się 19 marca br. o godz. 10.00 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym AWF. Serdecznie zapraszamy!