Chcesz spędzić semestr w jednej z europejskich uczelni za granicą? Ostatnia szansa, żeby  złożyć formularz rekrutacyjny. Sekcja Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór uzupełniający na zagraniczne wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2022/2023.

Wypełniony komputerowo formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać na adres:nawrocka@awf.poznan.pl lub modrzejewska@awf.poznan.pl, lub dostarczyć osobiście (pokój 116, Budynek Dydaktyczny, pierwsze piętro, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00).

Termin składania formularza rekrutacyjnego: 12 października br.
Uwaga: Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

formularz rekrutacyjny
wykaz wolnych miejsc