Sekcja Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór na praktyki wakacyjne w roku akademickim 2023/2024 w ramach programu Erasmus+. Zagraniczne praktyki pozwalają studentowi na zaliczenie programu praktyki do programu studiów. Finansowane są w ramach programu Erasmus+. Minimalny czas to 60 dni – maksymalny 90 dni zgodnie z tabelą stawek oraz dodatkową gratyfikacją finansową z oferty wybranej przez siebie firmy.

Wypełniony komputerowo formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać na adres: nawrocka@awf.poznan.pl albo dostarczyć osobiście do SWZ (Budynek Dydaktyczny, 1 piętro, pok. 116), od poniedziałku do piątku w g. 10-14. Termin przesyłania formularza rekrutacyjnego: 5 marca br. lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona!

Studenci I roku studiów licencjackich mogą ubiegać się o wyjazd warunkowo.
Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

Szczegółowe oferty:

Amber Job – [strona] – kontakt: amberjobeu@gmail.com
I H·TOP Hotels & Resorts Group – [strona] – kontakt: kjablonka@htopgroup.com
MOJA ALBANIA – [strona] – kontakt: moja.albania@gmail.com
Algoos Study Work and Travel LTD – [strona] kontakt: director@algoos.com, internships@algoos.com