Korzystając z oferty praktyk zagranicznych Erasmus+ studenci oraz absolwenci mogą zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe oraz zwiększyć znajomość języka obcego. W tym roku wakacyjną praktykę można odbyć m.in. w Grecji, Portugalii oraz Włoszech. Rekrutacja prowadzona przez Biuro Współpracy z Zagranicą trwa do 28 lutego br.

Oferty w dużej mierze skierowane są do studentów oraz absolwentów takich kierunków jak Turystyka i Rekreacja czy Fizjoterapia. Praktykę można podjęć m.in. jako asystent recepcyjny, asystent ds. kontaktów z gośćmi, w Dziale Rozrywki Hotelowej czy w Dziale SPA. Praktykantów poszukuje także włoska klinika rehabilitacyjna o szerokim zakresie usług medycznych: rehabilitacja ortopedyczna, neurologiczna, kardiologiczna, aquaterapia, fizykoterapia oraz terapia zajęciowa.

Szczegółowe informacje dotyczące ofert udostępnia Biuro Współpracy z Zagranicą (pok. 102, budynek rektoratu, godz. 11-14:30). Formularz rekrutacyjny należy złożyć do Biura Współpracy z Zagranicą do 28 lutego br. w godz. 11-14:30.

Więcej informacji na stronie: link