Obostrzenia rządowe i pandemia wpływają na codzienność społeczności akademickiej i rodzą liczne pytania. Czy studenci wrócą w tym semestrze w mury Uczelni? Jak odrobić zaległe zajęcia praktyczne? Jak realizowane są egzaminy? Przedstawiamy odpowiedzi Rektora prof. AWF dra hab. Dariusza Wielińskiego na pytania studentów zadane w ramach inicjatywy Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego.

W zestawieniu znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące kwestii organizacyjnych ważnych dla ogółu studentów m.in. przebiegu egzaminów, realizacji praktyk i zajęć klinicznych, organizacji letnich obozów sportowych, korzystania z domów studenckich, czy organizacji uroczystości absolutoryjnych.

Należy pamiętać, że są to informacje aktualne na dziś, sytuacja w kraju zmienia się dynamicznie, wydawane są nowe rozporządzenia ministerialne, od których zależą kolejne decyzje Władz Uczelni, które będą zamieszczane na stronie internetowej Akademii.

Zachęcamy do zapoznania się z Q&A z JM Rektorem prof. AWF drem hab. Dariuszem Wielińskim: Pobierz