Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Na absolwentów studiów magisterskich czeka m.in. kierunek „Psychologia Sportu”.

Studia podyplomowe „Psychologia sportu” przygotowują słuchaczy do pracy ze sportowcami różnych poziomów i dyscyplin sportowych. Absolwenci psychologii, którzy zdecydują się na wybór tego kierunku zdobędą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności. Dbałość o dobrostan psychiczny odgrywa ważną rolę w uprawianiu profesjonalnego sportu. Korzystając z tradycji Uczelni sportowej oraz wiedzy kadry dydaktycznej chcemy dostarczyć słuchaczom profesjonalnych narzędzi przydatnych w codziennej pracy.

Zajęcia i wykłady poprowadzą eksperci krajowi, m.in. prof. Jan Blecharz, mgr Beata Mieńkowska, dr Dariusz Parzelski, dr Marcin Kochanowski, dr Adriana Zagórska-Pachucka, oraz nauczyciele akademiccy z AWF Poznań – dr Barbara Pospieszna, dr Łukasz Bojkowski, dr Jarosław Janowski, dr Tomasz Podgórski oraz dr Piotr Urbański. Specjalnymi gośćmi będą olimpijczycy i kadrowicze związani z naszą Uczelnią.

Zapisy trwają do 15.12.2023 roku.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia mailowo: (cdks@awf.poznan.pl) lub telefonicznie: 515 175 258.