08.03.2024 10:00 - 10.03.2024 16:00

8 marca br. na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczną się Targi Edukacyjne i potrwają do niedzieli. Na stoisku AWF Poznań kandydaci zapoznają się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni i zdobędą najważniejsze informacje o naszej Akademii.

Podczas trzydniowych Targów Edukacyjnych maturzyści oraz kandydaci na studia będą mieli okazję spotkać się ze studentami naszej Akademii i uzyskać od nich najważniejsze informacje dotyczące interesujących ich kierunków studiów oraz uczelnianej codzienności.

Na naszym stoisku przygotowaliśmy także atrakcje, takie jak m.in. kącik dietetyczny, na którym nasi studenci pod okiem swoich wykładowców udzielać będą porad żywieniowych, a także specjalne stanowisko do przeprowadzania oceny funkcjonalnej sprawności motorycznej. Specjalny, nieinwazyjny test wskaże mocne strony naszego ciała oraz obszary, które będą wymagać uwagi. Dla chętnych będzie także możliwość sprawdzenia swojego refleksu. W sobotę na naszym stoisku będzie także Natalia Madaj-Smolińska – złota medalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro, pięciokrotna medalistka mistrzostw świata oraz siedmiokrotna medalistka mistrzostw Europy, która od tego roku akademickiego prowadzi również zajęcia na naszej Uczelni. Absolwentka AWF odpowie chętnym na wszelkie pytania.

Stoiska uczelni wyższych znajdować się będą w pawilonie 5. Jesteśmy na stoisku nr 53, w godzinach: 10.00-18.00 w piątek, 9.00-18.00 w sobotę oraz  9.00-16.00 w niedzielę.

9 marca na MTP odbędzie się również bezpłatna konferencja „Ruch, rozwój, energia: klucz do mocy edukacji” – do udziału zapraszamy studentów, nauczycieli wychowania fizycznego, edukacji wczesnoszkolnej oraz wszystkich pasjonatów tematu edukacji! Wydarzenie rozpocznie się o g. 14. Szczegóły: [link]

Targi Edukacyjne to pierwsza możliwość dla kandydatów, żeby zapoznali się z naszą Akademią. Dwa tygodnie po targach – 23 marca br. – będą mogli natomiast odwiedzić naszą Uczelnię podczas Drzwi Otwartych. Szczegółowy program dostępny będzie niebawem na naszej stronie.