09.05.2023 09:00 - 15:30

Tradycyjnie, już w maju, Katedra Dietetyki naszej Uczelni organizuje cykliczną konferencję, skierowaną przede wszystkim do studentów kierunku Dietetyka studiów magisterskich AWF w Poznaniu. Tegoroczna, IV edycja tej konferencji naukowo-dydaktycznej zatytułowana „Żywienie osób aktywnych fizycznie – profilaktyka, wspomaganie, bezpieczeństwo”, odbędzie się dziś, 9 maja br., w auli AWF, w godz. od 9.00-15.30.

Tym razem, poza częścią wykładową, w której specjaliści z kilku ośrodków naukowych przedstawią interesujące aspekty żywienia człowieka w odniesieniach profilaktycznych i klinicznych, przewidziane są również wystąpienia studentów, członków kół naukowych z 4 różnych uczelni, w których prowadzony jest kierunek Dietetyka. Organizatorom zależało szczególnie na przystąpieniu Kół Naukowych do takiej szerszej formy prezentacji swoich dokonań lub celów, a przy tej okazji na umożliwieniu wymiany myśli i poglądów studentom szczególnie zainteresowanym tematyką z obszaru dietetyki.

Dzięki możliwości hybrydowej realizacji konferencji, tzn. prowadzenia obrad i wykładów w auli oraz transmisji wystąpień prelegentów z innych ośrodków na platformie internetowej, możliwy jest również zdalny udział w niej zainteresowanych studentów naszej i innych Uczelni: [link]