Do 11 września br. przedłużono nabór na studia I stopnia na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Taniec w Kulturze Fizycznej. Do tego samego dnia trwa na wszystkie kierunki na studiach II stopnia. Przypominamy też o ofercie w naszej filii AWF w Gorzowie Wlkp.

TANIEC W KULTURZE FIZYCZNEJ

Kandydacie! Taniec to twoja pasja? A może pragniesz zwiększyć swoją świadomość na temat swojego ciała i dowiedzieć się, jak powinna wyglądać praca z ciałem? To już ostatnia szansa na dołączenie do grona kreatywnych studentów na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, tworzących wyjątkową atmosferę w Uczelni, oraz na zdobycie wykształcenia umożliwiającego karierę taneczną, terapię tańcem, czy nauczanie tańca. Sprawdźcie najważniejsze informacje:

* Specjalności na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej: [link]
* Terminy i zasady rekrutacji: [link]
* Rozmowa o kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej z dr Pauliną Wycichowską, w ramach cyklu rozmów „Studiuj aktywnie na przyszłość”: [link]

TURYSTYKA i REKREACJA
Interdyscyplinarne umiejętności, możliwość poznania swoich mocnych stron oraz przestrzeń na wykreowanie pomysłu na siebie – to pozanaukowe zalety studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doszło kilka wolnych miejsc, więc warto wykorzystać okazję i wziąć udział w naborze dodatkowym na ten kierunek. Rekrutacja trwa do 11 września br.!

Studia na TiR to szerokie spojrzenie na wielokulturowy świat i poznanie języków obcych, zdobycie kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy. Studia umożliwiają naukę aż 3 języków obcych spośród: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Studenci mają możliwość poznania programów rezerwacyjnych używanych w hotelach, biurach podróży, obiektach sportowych i rekreacyjnych oraz programów do zarzadzania małą i średnią firmą w branży turystycznej i rekreacyjnej, a także globalnego systemu informacji i dystrybucji usług turystycznych.

Specjalności na kierunku Turystyka i Rekreacja: [link]
Terminy i zasady rekrutacji: [link]
Rozmowa o kierunku Turystyka i Rekreacja z prof. AWF dr hab. Beatą Plutą: [link]

DRUGI STOPIEŃ
Absolwentów studiów licencjackich naszej Akademii i innych uczelni zachęcamy do wyboru studiów magisterskich na kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja oraz Taniec w Kulturze Fizycznej. Zainteresowani mają czas także do 11 września br. na rejestrację elektroniczną, opłatę rekrutacyjną oraz dołączenie zaświadczenia o średniej ocen ze studiów I stopnia. W tym roku trzy nowości: Specjalista Body&Mind skierowana jest do wszystkich absolwentów studiów licencjackich, na Dietetykę mogą aplikować licencjaci i inżynierowie nie tylko dietetyki, ale także technologii żywności i żywienia oraz żywienia człowieka i oceny żywności, a na Turystyce i rekreacji jest nowa specjalność: Menedżer eventów sportowo-rekreacyjnych.

Przypominamy, że na II stopniu studiów na 5 kierunkach do wyboru jest 11 specjalności:

Wychowanie fizyczne – specjalności: Promocja zdrowia, Wychowanie fizyczne w służbach mundurowych,

Sport – specjalności: Organizacja i zarządzanie sportem, Trener osobisty, Trener przygotowania motorycznego,

Turystyka i Rekreacja – specjalności: Zarządzanie i coaching w turystyce i rekreacji, Foodways w turystyce, Menedżer eventów sportowo-rekreacyjnych (tegoroczna nowość) ,

*Dietetyka – specjalność: Profilaktyka żywieniowa w aktywności fizycznej,

Taniec w Kulturze Fizycznej, specjalność: Specjalista Body&Mind

Więcej informacji o studiach II stopnia: [link]

Ogłoszony został także dodatkowy nabór na studia I stopnia na kierunkach: Wychowanie Fizyczne i Dietetyka w naszej filii AWF w Gorzowie Wlkp. Rejestracja w systemie IRK potrwa do 13 września br.! Zasady rekrutacji w filii w Gorzowie Wlkp.: [link].