Studenci Społeczności Akademickiej Miasta Poznania, zapoznajcie się z ofertą edukacyjną Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. To doskonała szansa na poszerzenie horyzontów edukacyjnych i eksplorację obszarów naukowych, które mogą być niedostępne na Waszej macierzystej uczelni.

Procedura Programu PoMost

1.  Zaznajomienie się z Programem PoMost

• Zapoznaj się z tekstem Porozumienia w sprawie wymiennego kształcenia studentów pomiędzy partnerskimi uczelniami Miasta Poznania.
  • Poznaj ofertę Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
    w Poznaniu: https://awf.poznan.pl/student/program-studiów/

2.  Harmonogram roku akademickiego

3.  Zakwalifikowanie się do Programu PoMost

• Złóż podanie o zakwalifikowanie do Programu PoMost (Załącznik nr 2) w swojej macierzystej Uczelni.
  • Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do programu, postępuj zgodnie
    z zasadami określonymi w Porozumieniu.
  • W przypadku negatywnej decyzji Uczelni przyjmującej, otrzymasz uzasadnienie.
  • Realizacja niektórych przedmiotów wymaga badań medycyny pracy. W takim przypadku po zakwalifikowaniu się otrzymasz skierowanie celem uzyskania zdolności przed rozpoczęciem zajęć.

UWAGA: wniosek musi zostać złożony co najmniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem semestru w AWF!

4.  Potwierdzenie zaliczenia przedmiotu

• Po zaliczeniu przedmiotu uzyskaj jego potwierdzenie (Załącznik nr 3).
  • Przekaż dokument do swojego dziekanatu.