W projekt „Zielona Recepta” zaangażowały się następujące szkoły:

IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu: https://9lopoznan.pl/

Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu (pot. „Marynka”): https://marynka.edu.pl/

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (pot. „Ósemka”):  https://lo8.poznan.pl/home

VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu (pot. „Paderek”): https://www.paderek.poznan.pl/

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu za zaangażowanie, aktywny udział oraz życzliwą współpracę na każdym etapie jego realizacji.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do współpracujących z nami placówek za wsparcie organizacyjne, otwartość i zaangażowanie, dzięki którym możliwe było sprawne przeprowadzenie projektu. Dziękujemy również za wspólne promowanie aktywności fizycznej, kultury fizycznej oraz idei przedsięwzięcia.

Osobne podziękowania składamy nauczycielom wychowania fizycznego oraz pielęgniarkom za ich profesjonalizm, pomoc i wkład w realizację projektu. Państwa zaangażowanie miało istotny wpływ na jego powodzenie. To dzięki Państwa zaangażowaniu, życzliwości i wsparciu projekt mógł zostać zrealizowany z sukcesem. Dziękujemy za zaufanie, współpracę i wspólne tworzenie wartościowej inicjatywy i mamy nadzieję na dalszą współpracę przy kolejnych inicjatywach.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane promowaniem aktywności fizycznej do udziału w szkoleniach, które planujemy zrealizować jesienią bieżącego roku. Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje dotyczące tematyki, terminów oraz zasad uczestnictwa. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i aktualności projektu. Mamy nadzieję na kolejne inspirujące spotkania i dalszą współpracę.